Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen akkumulátoros álló...

Milyen akkumulátoros álló porszívót ajánlanátok kb.60-65 ezres árban? (az összeg lefelé rugalmasabb mint felfelé)

Figyelt kérdés
A feleségem szeretném meglepni vele, nagyon szeretne egy ilyet. Tudom, hogy a teljesítménye mindegyiknek messze elmarad a hálózatiétól de erre vágyik. Én pedig a lehetőségekhez képest($) a legmegbízhatóbb, legerősebb, legjobb üzemidejűt szeretném megvenni.

2016. márc. 4. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Ami sztem nagyon fontos, hogy Li ionos aksija legyen, a NiMH elemek jóval olcsóbbak és ha nem meríted le teljesen, akkor nagyon hamar elromlanak. Márpedig egy porszívóval nem addig porszívózik az ember amíg teljesen lemerül... A többi ehhez képest apróság. Egyébként 60.000-ért már a legjobbakat is megveheted sztem. Pl a ELECTROLUX ZB3106 ERGORAPIDO már elég frankónak tűnik.
2016. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja, és ha nem írják, hogy Lithium elemes, akkor sanszos hogy nem az, csak sunnyognak. Egyszer vettem egy borotvát a Lidlben baromi olcsó volt, aztán pár hónap után már nem lehetett használni, mert nem lehetett tölteni. :/ Az aksi miatt volt olyan olcsó.
2016. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Időközben megvettem egy Bosch BBH52550-et, bár árban felette van az eredetileg erre szánt összegnek, de nem akartam kényszer-kompromisszumot kötni. A végén az Electrolux ZB5022 és a fent említett között vacilláltam, de a két év garancia miatt a Bosch-ra esett a választás. A feleségem elégedett vele (ez a lényeg), szereti használni, négy helyiséget hetente egyszer-kétszer lazán kitakarít. Mindig mondja, hogy mennyivel kényelmesebb mint a vezetékes, ha bírja pár évig akkor bőven megérte az árát.
2016. jún. 12. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!