Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel mosópárna nem oldódik fel?

Ariel mosópárna nem oldódik fel?

Figyelt kérdés

Ariel color 3in1 kapszulával való mosás után a gépben nem oldódott fel teljesen, és a ruha közepén most egy hatalmas lila folt van.

Még szerencse, hogy pizsama, nem tudom még egy mosással kijön-e majd belőle, viszont most aggódni kezdnem ennek használatát illetően a jövőben, hogy merjek-e vele mosni legközelebb jobb minőségű ruhákat is...


Járt már valaki így?

Egy fél éve szoktam át a mosópárnára, mert mindenki szerint fantasztikus (valóban kényelmes, az illata valóban jó, és valóban mindig lehet találni ahol le van akciózva), de ezek után fenntartásaim vannak.


2016. márc. 27. 12:48
 1/2 Baranka ***** válasza:
Nem tömöd meg túlságosan a mosgépet ruhákkal? Nem alacsony a hőfok amin mos a mosógép? Én is most ariel kapszulást használok, de nincs ilyen gondom vele!
2016. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Milyen anyagú a pizsi?

Nálunk a polárosabb anyagúakba simán beleragad, és foltos lesz. A lányom polár takaróiba is úgy bele tud gyógyulni, hogy kezdhetem elölről a mosást..


Vagy, ahogy előttem írták, lehet, megtömöd a dobot és nincs lehetősége sem feloldódni, mert nem kap elég vizet :)

Átalában valamivel több, mint fél adagot mosok egyszerre, egyrészt hamarabb jön ki bármilyen folt, másrészt nem szeretném, ha nem jutna belőle sehova.

2016. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!