Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel 3in1 pods illata változó...

Ariel 3in1 pods illata változó? Van amikor semmi illatuk a ruháknak, és van olyan hogy van. Nem értem. Ugyanúgy mosok, ugyanazon a hőfokon. Adagoltok hozzá öblítőt is?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, kell mellé oblito is!
2016. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hamissított arielt veszel egyszer-egyszer.
2016. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hamisítvány. Egy dobozzal vettem, amiben jó pár darab van. Szerintem összefüggésben áll a kicsike a felhasznált szutykos ruhákkal. Írja is a doboz hátulján hogy 2 darab kell 6 kg ruhához. Néha olyan jó illata van a ruháknak. Na majd megpróbálom kettővel. Öblítőt nem használtam mellé, mivel olyan intenzív szuper illata volt. Kár hogy nincs ilyen illatú öblítő..
2016. ápr. 27. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

ó én kettöt teszek bele, ha sok és vastag a ruha :)

Egyet ha kb félig van a gép :)

2016. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, közben én is rájöttem, hogy sok ruhához egy nem elég. Kettőt teszek a gépbe, ha sok a ruha. Így már jó illatúak a ruhák.
2016. máj. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!