Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyuval most rendeltünk egy...

Paradicsom77 kérdése:

Anyuval most rendeltünk egy memóriahabod matracot, ami 1 hónap mulva fog megjönni. Már utánna olvasgattam a tisztításával kapcsolatban, de eddig csak azt találtam, h nemszabad vízzel mosni. Van esetleg valami ötlatetek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam talán gőztisztítóval, vagy esetleg elvinni tisztítóba?

#tisztítás #Memóriahabosmatrac
2016. júl. 25. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi matracvédőt használunk, amit 60 fokon is lehet mosni. A matracnak így semmi baja, pedig már 5 éve megvan. Ha szükséges volt, leporszívóztuk.
2016. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. júl. 26. 09:53
 3/4 Lassmich Ruhe válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta, porszívó, és ennyi! A gőztisztítóval szinte tutira tönkrevágod, károsítaná a szerkezetét és kukázhatnád a méregdrága matracod.

Majd arra is figyelni kell, hogyha vákuumcsomagolva érkezik, hogy a földre kiterítve bontsátok fel, és utána emlékeim szerint 24 óráig semmit sem szabad rátenni, nemhogy rálépni vagy ráfeküdni. Ha vannak gyerekek akkor ilyenkor az a szoba kulcsra bezár :-)


Normális matracos boltban lehet kapni igen jó minőségű matracvédőt, még anitibakteriálisat is, azok moshatók, valami ilyesmit lehetőleg az első perctől használj, és azzal véded a matracod.

2016. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#Lassmich Ruhe

Köszönöm, ez nagy segítség!:)

2016. júl. 28. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!