Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti naponta sepregettek folmost...

Altero kérdése:

Ti naponta sepregettek folmostok? 100/Nm haz! Ket eves gyerek is van! Ja es mivel mostok fol?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a nappaliba minden nap összesöprök és felmosok,az udvarról egyből oda toppanunk be,3 kis gyerek van és miután feltúrják az udvart szép mennyiségű koszt tudnak behozni. A ház többi részét átlagba hetente,de amikor jó idő van és napközbe kint vannak akkor lényegébe csak aludni járnak a szobába így van amikor csak 2 hetente takarítom át a hálókat. Gőzfelmosót használok amibe elvileg csak vizet lehetne önteni,de én szoktam egy kis domestos általános tisztítót önteni.
2016. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok hülye, hogy naponta felmossak és söpörni egyáltalán nem szoktam.


Vettem egy robotporszívót meg egy robotfelmosót, összesen kb. 200.000 volt ez a befektetés, és MINDEN NAP megy a házban egy kört a robotporszi, amíg nem vagyunk otthon, utána meg a felmosó. Órára, szobára programozható.


A bútorok, szőnyegek persze olyanok, hogy ez ne legyen gond.


De nekem ennyi gondot bőven megér, hogy ne legyen dzsuva és ne kelljen naponta vakarni a földet. Egyébként egyszerre kb. 60m2-et takarítanak ki, aztán feltöltenek és mennek tovább onnét, ahol abbahagyták.


165 m2, 2 gyerek, 2 macska...

2016. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát én hetente-kéthetente felseprek, és kb 1-6 havonta felmosok, attól függ mekkora a dzsuva a padlón. Papucsban-cipőben járkálok és egyedül élek
2016. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 2 éves gyerek miatt pont nem kéne túlzásba esni a takarítással.

Inkább egy koszt egyen, mint vegyszert.

2016. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi mkinek!goz felmosot akarunk meg robot seprűt! 😉
2016. júl. 28. 23:36
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

2 gyerek, kertes ház és bejáró macska mellett nálunk mindennaposan zörög a porszívó és legalább 4-5 alkalommal felmosok mindenhol általános tisztító szerrel, ebből egy alkalommal pedig sanytollal.

Volt gőzfelmosóm is, de nekem kényelmetlen volt a használata.

2016. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Naponta 5x mosol fel?
2016. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kovpet ***** válasza:
47%
Száz per Newtonméter? :)
2016. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, nem nem, heti 4-5 alkalom, csak kimaradt. ;-)
2016. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hetente porszívózok és kéthetente mosok fel. Ketten élünk csak. Felmosófolyadékkal, de szoktam hozzáönteni egy kis ecetet vagy domestost is. Mikor melyik akad a kezembe.
2016. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!