Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógatógép tabletta probléma?

Mosógatógép tabletta probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Most vettünk egy mosogató gépet ,segítsetek nekem keresek olcsó tablettát ,ami jól mos . Nincsenek koszos edények .

SPAR , reál penny és Tesco van a közelünkben . Ki milyen fajtát tud ajanlani ?

Köszönöm mindenkinek !


2016. aug. 22. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a tablettát. Nálunk sokszor előfordul, hogy ottmarad a tabletta egy része feloldatlanul a mosogatógép alsó táljában, esetleg fennakadva az evőeszközökön vagy tányérokon. Ilyenkor az "elmosogatott" tárgyak kivételekor érződik is rajtuk, hogy mosószer maradvány van rajtuk, amit szépen megeszünk. Csak hát a feleségem a tablettát elegánsabbnak tartja, mint a por formájú mosogatószert.
2016. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mosogatógép rendszeresen karban van tartva, értem ezalatt azt hogy feltöltöd sóval, öblítővel, néha beindítasz egy üres járatot ecettel, akkor elvileg nem kéne hogy ilyen probléma legyen mint az első válaszolónak. Egyébként tudom hogy nem írtad de a Lidl-ben lehet kapni olcsó cuccokat mosogatógéphez. Apu is azokat használja és elégedett.
2016. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legolcsóbb a DM mosogató por.

Tablettaból kétféle van. A calgonit/finish portékai, illetve egy luxemburgi gyár termékei. Ez utóbbi van az összes többiben, maximum másképpen van szinezve, és esetleg másik országban csomagolják.

Nagy csoda egyikben sincs. Marónátron és mosószóda vízlágyító az összetétele mindnek.

Minden más csak pr duma. Nyugottan vedd meg a legolcsóbbat.

Mosogatógép tisztításra inkább citromsavat használj. Ez van a géptisztító folyadékban is.

2016. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Ja igen a géptisztító folyadék az tiszta pénzkidobás, nagyon drága és ugyanazt éred el vele mintha ecettel átmosnád.
2016. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mosogató gélt használok.

Nagyon kevés mennyiség kell belőle.

Nem emlékszem konkrétan melyik áruházlánc olcsó tablettáját használtam, de a tányérokon lévő festést fakította, az üvegpoharakat korrodálta, és néha lent a szűrőn zsírgombóckák akadtak fent. Több mint felét kidobtam.

Ha nincsenek nagyon koszos edényeid, akkor vegyél jó minőségű gélt, és fele mennyiséget alkalmazz az előírthoz képest. [Nálam egyszer egy rosszul behelyezett edény miatt ki sem nyílt a tabletta tartó, megtaláltam benne egészben a végén. És mosogatószer nélkül a forró víz is szépen elmosott mindent. Nagyon csodálkoztam, de tanultam belőle...]

2016. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!