Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az Ariel vagy a Persil kapszul...

Az Ariel vagy a Persil kapszula a jobb?

Figyelt kérdés

Láttam több helyen is, hogy a Persil olcsóbb, talán jobban megérné azokat a kapszulákat venni.

Viszont többektől is hallottam, hogy az Ariel sokkal jobb. Használjam inkább azt, még ha drágább is.


Szerintetek? Van valakinek rossz tapasztalata a Persil-lel?



2016. aug. 28. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mivel mindenki másra esküszik, van egy tuti tippem: próbáld ki a Persilt, és ha nem vagy elégedett vele, próbáld ki az Arielt is. Nem nagy kockázat.
2016. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kettőt szoktam venni, porba,gélbe,kapszulába...éppen milyen kedvem van. Ha a persil akciós akkor azt ha az ariel akkor azt. Én nem igazán fedeztem fel különbséget
2016. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NEVEM: Senki! válasza:
0%
ÓÓÓ!!! < -- > De, nagyon köszönöm -- > (Term. NEM[!!!] viccelek!!!) -- > Magát a kérdést is és a válaszokat is!!! Legnagyobb Tiszteletem -- > (MINDEN!!!),-- > kedves "GYAKORIKÉRDÉSEK.HU" - tagnak!!! Helló: Gabriel Blacksmith < -- > 👍 🐵 -> 👌 😁 -> ✌ 👽 -> 🤘 🧛‍♂
2017. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
85%
Persil Duo-Caps-et használok, teljesen meg vagyok vele elégedve!
2019. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik szar. A mosópor sokkal jobb. Nekem takonyszerű foltot hagy a ruhán.
febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak mosópor!!!
febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!