Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vakító fehér ruhát hogyan?

Vakító fehér ruhát hogyan?

Figyelt kérdés

már vettem k2r(dylon) fehérítős kendőt, meg a vanish, clorox, domestos, ilyen olyan fehérítő, stbstbstb

a napon gyönyörű fehérnek látszanak, de mondjuk egy terembe, vagy reggel-este, mintha szürke lenne.. próbáltam már azt is, h a mosópor mellé rakok szódabikarbónát, de az se sokat segített... szerintetek?



2016. aug. 30. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagyon bevált a az Ariell foltisztítós előmosás, meg a magasabb hőfok, annál, ami bírja (pl. törölközők). Többen mondták már milyen szépek a fehér ruháink. A legfontosabb szerintem amúgy a jó minőségű és mennyiségű mosószer. Ariellt használok, kb 1,5-szer anbyit egy adaghoz, mint amit a doboz ír és nem spórolok az idővel, a fehérre ráküldöm a 3, 3,5 órás programokat is.
2016. aug. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az az átlátszó tetejű? :)

Igen én is alapból egy mosóporos pohárnyi mosóport teszek egy mosáshoz, mert szerintem se elegendő ami a csomagoláson van.

én 60fokon mosom őket, előmosással 2:02 óráig :)

2016. aug. 31. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!