Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kióbáltátok már az új Lenor...

Kióbáltátok már az új Lenor illatgyöngyöket? Érdemes megvenni? Nem valami olcsó, nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Szeretem az új dolgokat, de még nem mertem megvenni.

Azt írja, öblítővel együtt kell használni, és tulajdonképpen csak illatot ad, de azt jó hosszan.

De ha annyit rakok bele, amennyit ír, akkor 4-5 mosásnál többhöz nem elég egy doboz, és 2000 ft felett van.

Mellette még mosópor + öblítő kell, és nem szeretném, ha egy mosás költsége nagyon magas lenne.

Vagy aki már kipróbálta: van annyira jó, hogy megérje?


2016. aug. 30. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én külföldön élek,itt már nagyon régóta vannak ilyen parfümgyöngyök,vettem én is,és nagyon szeretem.Nekem megéri mivel itt olcsóbb,mint otthon.Imádom az illatát,néha csak kinyitom és szagolgatom,anélkül,hogy mosnék.Sokáig tart az illata a ruhákon.Szerintem próbáld ki,bár nem tudom,az otthoni összetétele eltér-e az ittenitől,sokat nem veszíthetsz.
2016. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én feleslegesnek tartom.

Nekem az öblítőtől is finom illatosak a ruhák. Mosásnál az egész lakásban lehet érezni az öblítő illatot.

Ha kiveszek a szekrényből egy régebb óta nem használt ruhát, azon is érzem még az öblítőt.

2016. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jónak jó ,de annyi pénzt nem ér. Egyszer vettem mert 1600 körül volt akcióba.
2016. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is, hogy egy öblítő is ad jó illatot, meg mellé még puhaságot is.

De jó, hogy külföldön ez is olcsóbb... meg olyan sok minden más. :/

2016. aug. 30. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, nagyon drága. Biztos jó dolog, és később más márka behozza majd ezeket olcsóbban. Ha nem bírsz magaddal esetleg nézz szét a dmben, azt hiszem ott volt olyan illatgyöngy hozzácsomagolva az öblítőhöz.
2016. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!