Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel takarítsam a zuhanyfülke...

Mivel takarítsam a zuhanyfülke üvegajtaját? Állandóan foltos.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ecet.
2010. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ecet még egyszer. (Bár másik válaszoló voltam)
2010. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is az ecetet mondom.Én ablaklehúzóval szoktam a felesleget lehúzni
2010. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van erre speciális zuhanytisztító szer. Én az Ajax-osat szoktam használni. Csak rá kell fújni az üvegre és pár perc múlva leöblíteni és kész.

Nem azt mondom, hogy egy apró vízkőfolt sem marad utána az üvegen, de a nagyját leszedi, ha nem többéves masszív vízkőréteg van rajta.

Ecetet én is próbáltam már, de majd' meg fulladtam tőle, olyan büdös.

2010. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ecet pillanatnyilag büdös, de gyorsan elillan, s nem marad utána mérgező anyag, mint a finom, illatos, drága szerek után.
2010. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, ha a finom, illatos, drága szerek után marad mérgező anyag. (Már ha egy tenzid mérgezőnek mondható.)

Nem enni szoktunk a zuhanyzóból és nem is nyalogatjuk, hanem beleállunk. Eddig semmi bajunk nem lett tőle.

Az esetsav pont az illékonysága miatt olyan büdös. Viszonylag rövid ideig szívod be, de akkor aztán töményen. Nem tudom ez mennyivel egészségesebb...

2010. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne használj 20%-os ecetet, csak 10-est, és nem marja az orrocskádat.Szórófejes flakonba tedd, ne hajolj rá, mert ennek semmi célja nincs."-3 perc múlva leöblíted, lehúzóval végigszaladsz rajta.Ezt teszed heti 1x, nem kell beleszakadni.
2010. ápr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-3 perc akart lenni.Bocs.
2010. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!