Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyankell a gumicsizmat es...

Hogyankell a gumicsizmat es mas cipőket eltenni megtsiztitani szakszerűen? Sajnos a tavalyi kirepedt így most szakrszerűbben kellene

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Gumicsizmát csak simán lemosok samponos vagy mosogatószeres vízben. A bőrcipőket nem szoktam mosni, ha nagyon koszos, samponos vizes szivaccsal áttörölöm. Hagyom, hogy teljesen megszáradjanak (picit sem maradhat nedves) ha nem nagyon koszos, csak lekefélem, majd bekenem cipőkrémmel, hagyom kb fél óráig állni, végül puha kefével fényesítem. Ezután papírral kitömöm, vagy sámfázom, és dobozban kerülnek a cipőtárolóba.
2016. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrcipőknél még fontos, hogy száradáskor ne tedd közvetlenül rá pl. a radiátorra vagy sugárzó hő közelébe.
2016. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a valódi bőr cipőket én úgy teszem el, hogy lanolinos babakrémmel vastagon bekenem. Mikor előveszem, jó alaposan átdörgölöm. Így nem szárad ki.
2016. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tisztítás után Niveával kenem be őket. :D
2016. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy hívják hogy bőr ápoló!
2016. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!