Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Szavo penész elleni szer...

A Szavo penész elleni szer mennyire káros az egészségre?

Figyelt kérdés
Utólag bánom, de amelyik szobában használtam a szert bent maradtam. (nyitott ablak mellett)

2016. nov. 9. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon. Csak jól szellőző helyiségben lehet használni, bőrrel nem érintkezhet, nem szabad belélegezni. Én egyszer használtam, kesztyűt és maszkot húztam.

Utána pedig fel kell mosni, vagy lemosni, attól függ, hova fújtad.

Hogy marad bent?

2016. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira, mint a hypo.
2016. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Káros, jobb nem belélegezni, olyan, mint a hypó.


Biztos, hogy változtattak valamit az összetételén, mert a mostani szavó, amit vettem kevésbé volt maróan büdös. Eddig egész álló nap kereszthuzat volt a házban, télen majd megfagytam és még azután is érezni lehetett, most pedig lefújom délután, megszárad és volt illat, nincs illat.

2016. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés de úgy kb hány szál cigarettával érhet fel? Csak hogy tudjam mihez viszonyítani.
2016. nov. 9. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl fogod élni:) Én simán szavózok védőfelszerelés nélkül. Ha közvetlenül nem lélegezted be a permetet nem lesz bajod.
2016. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!