Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépben kimostam a tollkabá...

Mosógépben kimostam a tollkabátom, de összeállt benne a toll. Mit tegyek vele utólag, hogy a toll ne maradjon csomókban?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van szárítógéped, 3 db teniszlabdával dobd a gépbe.


Ha nincs meleg, száraz hejen, gyakran rázogatva, a csomókat dörzsölgetve szárítsd.

2016. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*helyen, bocs ezer felé jár a fejem... :D
2016. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kabát már megszáradt, a tollakat nem tudom, hogy megszáradtak -e már, de 12 órája szobahőmérsékleten vannak. Akkor dobjam egy öblítés centrifuga programba és utána csináljam? Sajna nincs szárítógép.
2016. nov. 17. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
ha összeállt a toll, akkor még nem száradt meg, de lehet, hogy a mosószer vagy ha használtál öblítőt, az is összetapaszthatja. A tollkabátnak van spec mosószere, ami nem teszi tönkre a toll szerkezetét és hőszigetelését. remélhetőleg nem normál programon csináltad, mert az aztán össze tudja forgatni és egymásba gyűrni őket. rázogassad, dörzsöld, és talán lesz belőle valami.
2016. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hősugárzóval, ventillátorral mozgasd a levegőt, szárítsad vele, mert ha bebüdösödik, kidobhatod. Nyáron jó szárítani őket (vagy gépben).
2016. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát annak még bőven kell idő hogy megszaradjon. Ha van lehetőséged vidd el tisztitoba, ott be tudják rakni szárítógepbe!
2016. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha összeszáradt, az már nem jön szét, de azért próbálkozz. Mindenféle mosószer nélkül öblítsd, centrifugáld. Aztán rázogatva szárítsd. Ez egy egész napos program, amíg meg fel nem lazul a toll, gyakran kell rázogatni.
2016. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gfarkas válasza:
0%
kuka !!
2016. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Schreiber László válasza:
A 8-as válasz tökéletes. Nulla logika, megérdemled! Szerintem ,ha ragaszkodsz hozzá akkor még nem késő tisztitó szakemberhez fordulni!
2016. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére a hajszárító és kis ügyeskedés megoldotta a problémát! Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!