Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan távolíthatom el a...

Hogyan távolíthatom el a hajdarabkákat? Figyelmetlen voltam, és a hajvágókendőt összemostam a többi ruhával. Elég csúnya az eredmény. Remélem, van megoldás a "mágikus hengeren" kívül, mert azt nem kapok sehol.

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha van a városba müller vagy dm akkor ott tudsz venni olyan hengert.

enyhén nedves szivacsal vagy ruhával húzd át a ruhákat vagy akár vizes kézzel macskaszörnél beválik szerintem ki lehet próbálni

2008. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem a DM-et, és nincs, jön a vizes kéz.
2008. okt. 10. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én fodrász vagyok,neke a ruháim is apró hajas szokott lenni.kirázom előtte,de többet nem tudok tenni,aztán a párom örjöngését hallgatom,h szúrja a ruha.:-)én kézzel szoktam kiszedegetni,ha hajas lesz,vagy jól kirázom és ujra kimosom.sztem az a henget azért nem jó,mert ugye az apr hajak beleállnak a ruhába,nem csak simán rajtavannak.
2008. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbben széles CELLUX-szal. Tépj le belőle egy darabot és simítsd a textilre, lapogasd meg egy kicsit, majd egy határozott rántással tépd le. A ragasztószalagra tapad a ruháról minden szöszmösz. Sok szerencsét!
2008. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. okt. 12. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hengerezni szoktam a szöszöket, az ikeában lehet kapni kb 200forintért egy 60lapos hengert az állatos cuccoknál.
2008. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!