Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aldiban kapható késekről van...

Aldiban kapható késekről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Most van az Aldiban kétféle kés is. Valakinek van valamilyen konkrét tapasztalata? Vettetek már?

Régebben vettem ott kerámiapengés késeket, amikért nem voltam oda.

Érdemes ezeket megvenni?

[link]

[link]


2017. febr. 13. 15:42
 1/4 anonim válasza:
Nekem nem jött be.
2017. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ázsiai kések elég jók, a festett pengés az elég gagyinak tűnik. Szokott lenni náluk néha rozsdamentes damaszkuszi acél kés (ezeknél drágább), na az überfaxa. Ha nem idegenkedsz a kerámiakéstől az is jó szokott lenni.
2017. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Épp a múlt héten néztem pont ezt az elsőt.

Nonszensz,hogy a 32 cm-t a kés teljes hosszára adják meg. Minden valamire való boltban,valamire való késnél,ha méretet adnak meg,az MINDIG csak a pengehosszra vonatkozik,nem a nyéllel együttire...

Bár melyik országos kirakodóvásárban kapható ilyen csicsás,(sőt még csicsásabb,és neon~színekben pompázó)csodakés-->250 magyar forintért!

2017. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A festettnek tényleg kicsit gagyi hatása van, de azért lehet valakinek jó tapasztalata róla.

A másikat nem láttam még közelről, de a márka elvileg ugyanaz.

2017. febr. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!