Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen (kézi) ág metsző olló...

Milyen (kézi) ág metsző olló a jó? Olyan kellene, amit nem tudok kézi erővel eltörni, semmi alumínium, vagy műanyag, vagy carbon szálas hülyeség, csak acél nyéllel. Mit érdemes venni 10-15 ezerig bezárólag?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni olyat amit érdemes megvenni és nem csak időt álló a pengéje, de a nyelét sem tudom eltörni egy esetleges vastagabb ág átvágásakor?

Már a negyedik alumínium ollót törtem el, csak idén, és senki ne jöjjön azzal, hogy " biztos túl vastag ágat vágok át"

Vágjon csak át vastagabb ágakat egy metsző olló, ne csak a gallyakat, (2 cm-eseknél működjön már biztonságosan egy metsző olló), nincs öt kezem, hogy nálam legyen a másik átvágom is, nem beszélve arról, hogy az tízszer akkora, és nehezebb forgolódni/ helyezkedni, helyzetbe állni vele....



2017. márc. 19. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Vegyél racsnisat!

Nekem 2 éve egy Lidl-s van. Én nem gyümölcsfákat,hanem horgászatkor pl. az olajfa(som)ágait darabolom vele. A hüvelykujjnyikat simán viszi.

2017. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!