Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi egy nagytakarítás...

Mennyi egy nagytakarítás minimum-maximum óradija? (Budapest- magánlakás)

Figyelt kérdés

"Diákként egy idős házaspár 55 nm-es lakását kellene kitakarítani. ( ablakpucolás, felmosás, stb....kutyájuk is van)

Mit lenne célszerű az első találkozásnál lefixálni? A tisztítószereket ők adják, vagy én vegyem meg?

Gyakorlott maszekban takarítók válaszát szeretném kérni, mert nekem ez lesz az első ilyen munkám.

Köszönöm!


2017. ápr. 1. 18:08
 1/5 anonim válasza:
90%
1200ft-os órabért simán elkérnek takarító cégek. Mivel kezdő vagy 1000ft-ot kérnék. A tisztítószerek megvétele megbeszélés kérdése, kinek mi a könnyebb. Nyilván, ha diák vagy és cipelni kell az nem egyszerű, ők meg gondolom amúgy is vásárolnak, akkor meg mindegy, ők tudják mivel szeretnek takarítani.
2017. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Napidíjat is szoktak/lehet/célszerű kérni?

2017. ápr. 1. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
1000 Ft reális, sőt lehet kicsit több is, tavaly a tavaszi nagytakarítást nekem 1300 ft-os óradíjért csinálták, nem takarítócég, egy éppen munkanélküli nő. A tisztítószereket általában a tulajdonosok adják. Váltás ruhát vigyél, amit nem sajnálsz összekoszolni és kényelmes benne dolgozni.
2017. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
93%
Én speciel 10.000ft-ot szoktam adni alkalmanként, de ez rengeteg, mert én ott vagyok vele és együtt takarítunk.
2017. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Először elmegyek a házaspárhoz megbeszélni, utána már tisztázottabb a dolog.

Eddig csak a szobámat tartottam rendben:).

2017. ápr. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!