Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy minden "nagydolog" után Domestossal fertőtlenítem ki a WC-t? Sokak szerint nem kellene minden egyes alkalommal, de én csak így érzem tisztának.

Figyelt kérdés

A domestosos kifertőtlenítést követően azonnal leöblítem 1 tartálynyi vízzel a tisztítószert is, így a csatorna is tisztul mindig.


30/F



2017. ápr. 1. 20:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki hogy érzi. Én feleslegesnek tartom, pár naponta szoktam. Ketten vagyunk.
2017. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam belerakni mindig, bár én utána nem húzom le rögtön.
2017. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Amúgy egyedül élek, csak én használom a WC-t.
2017. ápr. 1. 20:50
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom, hogy nem voltál katona.


Meg azt, hogy vagy troll-kérdés, vagy kb. Monk, vagy Melvin Udall szintjén vagy.


Netán azt, hogy ez egy Domestos gerilla-reklám.

2017. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem voltam katona, bár nem tudom, ez hogy jön ide. Troll sem vagyok és nem vagyok olyan sem, mint Monk, a másik említett úriembert/hölgyet pedig nem ismerem. És nem is reklámozom a Domestost! :) Viszont a higiéniára nagyon sokat adok. Természetesen a nagydolog utáni WC-fertőtlenítést mindig tusolás követi, mivel a WC-papírral nem lehet higiénikus tisztaságot elérni.
2017. ápr. 1. 21:08
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

"Az igaz, hogy nem voltam katona, bár nem tudom, ez hogy jön ide."


Úgy, hogy ha 18 hónapig kb. ötvened magaddal kellett volna használnod egy 4 fülkés közös WC-t, amit naponta egyszer takarítanak ( Domestos nélkül!), akkor most nem lenne ilyen eget rengető nagy problémád. :-)


"a másik említett úriembert/hölgyet pedig nem ismerem"

Lesz ez még így sem - film


"Természetesen a nagydolog utáni WC-fertőtlenítést mindig tusolás követi, mivel a WC-papírral nem lehet higiénikus tisztaságot elérni."

Szóval Te nem jársz sehova, 0-24-ben otthon ülsz?

Mert ha dolgoznál, szórakozni járnál, akkor óhatatlanul előfordulna, hogy nem otthon kellene "nagydolgoznod", és nagy valószínűséggel zuhanyozni sem tudnál rögtön utána, hanem az ördögtől való WC-papírt kellene használnod. Ha meg ilyen előfordulna, akkor tudnád milyen nevetséges a kérdésed.

Bár, ha troll lennél, akkor is tudnád.

:-)

2017. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy el kéne olvasnod a domestos hátulját. Szterinted mennyire fertőtlenít, ha rögtön lehúzod a lötyit? Kényszercselekvés amit csinálsz, és nem mellesleg drága, felesleges.

És a csöveket sem fertőtleníti akkora hígításban, annyi idő alatt amíg lemegy. Max a környezetez szennyezed serényen.

2017. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

21:26!


Azért azt ne felejtsük el, hogy a sorkatonaság megszüntetésétől számítva már csaknem 15 év eltelt, azóta fejlődött a világ ezen a téren is. Nem gondolom, hogy az elmúlt rendszerbeli dolgokkal kellene példálózni, mert ennyi erővel visszamehetnénk a pottyantós-budi korszakhoz is.


Ami a másik dolgot illeti, valóban nem járok olyan helyen nagydologra, ahol nem tudok utána tusolni. Szerencsére az esetek 99,9%-ában ezt reggel elvégzem itthon és utána indulok dolgozni. Igaz, munkahelyemen van saját WC-m, de tusolóm nincs. Eddig egyszer fordult elő, hogy munkahelyemen rámjött a nagydolog, akkor beültem a kocsimba és hazaugrottam egy fél órára. :)

2017. ápr. 1. 21:34
 9/28 A kérdező kommentje:

"Szterinted mennyire fertőtlenít, ha rögtön lehúzod a lötyit?"

Átsikálom a WC-kefével, így fertőtlenít. Egyébként aki csak fertőtlenítőszer nélkül használja a WC-kefét, az csak szétkeni a WC-n.


"Max a környezetez szennyezed serényen."

Környezetvédő vagyok. A településen, ahol élek, olyan korszerű a szennyvíztisztító-telep, hogy iható tisztaságú víz távozik a tisztítási folyamatot követően.

2017. ápr. 1. 21:43
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

"Azért azt ne felejtsük el, hogy a sorkatonaság megszüntetésétől számítva már csaknem 15 év eltelt, azóta fejlődött a világ ezen a téren is. Nem gondolom, hogy az elmúlt rendszerbeli dolgokkal kellene példálózni, mert ennyi erővel visszamehetnénk a pottyantós-budi korszakhoz is. "


Miért, szerinted ma a külföldi missziókban szolgáló, vagy a határon szenvedő rendőrök/ katonák számára más körülmények vannak?!

Vagy akár a Budapesten 12 - 14 órás szolgálatot lehúzó rendőröknek?


Na, szevasz, további jó trollkodást!

:-)

2017. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!