Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen vasalót vegyek?

Milyen vasalót vegyek?

Figyelt kérdés

Szerintetek a könnyű vagy a nehéz vasaló a jobb? Van egy 1320g-os, meg egy 800 g-os. Ti melyiket vennétek meg?


[link]


[link]


Kicsit SOS mert holnap vásárolnánk.



2017. máj. 9. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
0Vegyél egy normális vasalót, egyszer kell megvenni, szinte örök élet utána. Én is mindig ilyen ócskákkal kísérleteztem, max fél évig bírták. Aztán berágtam nagyon, és vettem egyet 13 ezerért akkor akciósan, kb 10 éve volt. Rendszeres használat mellett sincs semmi baja, gyönyörűen vasal, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2017. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szeretem a könnyű vasalókat. Elsőnek igaza van, vegyél egy normális vasalót. Nem kell nagyon drága (huszonezres), ha tönkremegy, lecseréled. Én is 8-10 ezres vasalókat szoktam venni, 5 év kb és cserélem. Szerintem a súlyán kívül sokkal fontosabb a talpbevonata, az automata gőzölés.
2017. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. máj. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!