Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Trutyis mosógép! Mivel tisztít...

Trutyis mosógép! Mivel tisztítsam? Ecet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elöltöltős mosógépem van és a mosószer adagoló állandóan trutyis lesz nagyon. És bent az adagolóban illetve fent is olyan azt hogyan takarítsam? Kézzel nem igazán elérhető :/


Kérlek adjatok jó tippeket :)

Vagy csak vegyek simán egy mosógép tisztító folyadékot? Pl Calgon?


Amúgy Lenor Öblítőt használok és folyékony mosószert (változó a márka, Ariel, surf, Formil stb)

Színeset 40,fehéret 60 fokon mosok.



2017. máj. 11. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A mosószer adagolót én kiveszem a gépből, és kefével elmosom.ugyanígy, az öblítős részt is.
2017. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is kiveszem, úgy tisztítom, hetente egyszer legalább. Régi fogkefét szoktam eltenni, azzal a be lehet érni a szűkebb helyekre, meg a mosószeradagoló felett lévő részt is könnyen takarítom vele
2017. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az oké h kiveszem nem is azzal van a baj, hanem a felette lévő résszel, azt hiába súrolom fogkefével, nem jön le, nagyon vízkőves/trutyis/penészes
2017. máj. 11. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
az első elöltöltős mosógépemnél én is így jártam, sajnos sok mindent már nem tudsz tenni, minthogy tűvel átbököd a bespriccelő lyukakat, ha el vannak tömődve. A többit a fogkefével és ecetes tisztítószerrel takarítottam, amennyire tudtam. A mostanira, már jobban figyelek :(
2017. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam az ecetes megoldást.

20%-os ecet 1,5 üveg 90fok

És kb semmit nem csinált...még amit kézzel le tudtam szedni penészt azzal sem csinált semmit pff..

Legközelebb kipróbálom a trisót

2017. máj. 12. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak savoval jött le.Mindenhova be tudod fujni és gyönyörű lesz.Megérte azt az 1000 Ft-ot.
2017. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Azért nem használt az ecetes mosás, mert hiába öntöd be, ki is fogja szivattyúzni mikor elindítod a programot.

Önts bele éjszakára egy üveggel, majd következő nap indíts el egy üres mosást, és mikor szivattyúzza be a vizet, akkor önts bele ecetet is úgy, hogy résnyire kinyitod a mosószer adagoló rekeszt.

2017. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!