Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A sötétben meztelen csiga...

A sötétben meztelen csiga nyálkájába ültem. Van ötletetek, hogy lehetne kiszedni a nadrágomból?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon béna vagyok. Én sem hinném el, ha nem velem történt volna. :/ :)

2017. máj. 19. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ecettel próbáld meg.
2017. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem vagy béna!
2017. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer karoncsapott a damilos kasza egy meztelencsiga-darabkával, na ott aztán lett kohézió. Rengeteg alig langyos víz és Ultra Derm vakarózás vezetett oda, hogy harmadik nagy nekiveselkedés után már nem volt a csúszós izé a bőröm helyén.
2017. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
6%
Kérjed meg anyukádat, hogy nyalogassa le.
2017. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nálunk a gyerekek kezdték fogdosni őket.. (no comment)


A szappan nem használt a kezükről lemosni a nyálkát, de a denaturált szesz (alkohol) segített kicsit: nem lett tőle olyan ragadós és eggyel könnyebben jött le. Mondjuk a legkönnyebben akkor jött le bőrről, amikor egyszerűen ledörzsöltük (erősen rányomva).


..szegény törülköző

2019. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is így jártam a hétvégén egy vászon nadrágommal..

Először bedobtam folttisztítóval mosásba, az sajnos nem segített.

Majd újabb folttisztítót hagytam a nyálkán 1-2 órát, utána egy kis sót és hintőport dörzsöltem bele, majd újabb mosógépi mosás, és ezzel szerencsére lejött róla.

Gondolom a kérdezőnek már mindegy, viszont ha más is így járna, hátha ezzel a megoldással neki is sikerül.

2023. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!