Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 40nm-re szeretnék kézi,...

40nm-re szeretnék kézi, mechanikus fűnyírót vásárolni, esetleg várnék ajánlatokat 20ezer forint körüli összegért, hogy melyiket is vegyem meg?

Figyelt kérdés

Fontos még továbbá, hogy önélező is legyen, ugyanis nem szeretnék pluszban az élezéssel foglalkozni.

Köszönöm.



2017. máj. 25. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kis területre bármelyik jó, de ha elkap egy kavicsot azt neked kell megélezned vagy éleztetned.
2017. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önélezősről még nem hallottam!
2017. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több oldalon olvastam, hogy a pengék úgyvan kialakítva, hogy egymást tudják karbantartani.
2017. máj. 25. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most csak csodálkozásomat fejezném, ki, hogy 40 nm-re minek fűnyíró ? Ha valóban ekkora a terület, azt még kézi ollóval is le lehet vágni, de akkus kézi fűnyíróval pláne. Ha egyébként arra tologatós mechanikus nyíróra gondolsz, az szerintem felejtős, tapasztalatom szerint semmire nem jó.
2017. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ajánlom a Tescoban kapható szegélynyírót. 4500 forintba kerül a legolcsóbb változat, ekkora területet simán karban lehet tartani vele. Én évek óta használom.


De ha azért kérdezed ezt, mert nincsen áramod, ahol nyírni kéne, akkor vannak akkumulátoros szegélynyírók is. Gondolom fűnyíróban is van ilyen.

2017. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!