Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nők, ha férjetek jól keres...

Nők, ha férjetek jól keres akkor ti elmennétek dolgni? Csinálnátok otthon a házimunkát, gyerekekkel foglalkoznátok. Vagy dolgoznatok hogy valamennyire önálloak legyetek és felvesztek egy házvezetot.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2017. jún. 8. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Dolgoznék, a saját örömömre. A szakmai sikerek az én önbecslésemet növelik, amire szükségem van.

Házvezető minek? A legtöbb nő meg tudja oldani a munkát, háztartást, gyerekeket házvezető nélkül is.

2017. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez sok mindentől függ. Mennyi idősek a gyerekek, mióta vagyok otthon, jól érzem-e magam napközben otthon, vagy társaságba vágyom, ha az utóbbi, arra tényleg a munka-e az egyetlen megoldás, milyen a férjem, abszolút demokrácia van otthon, vagy azért érezteti, hogy ő a pénzkereső stb. Egy biztos, az alapján nem döntenék, hogy a társadalom mit vár el tőlem. Azt nézném, mi jó nekem és a családomnak.
2017. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Én is jól keresek, és igen, mert szeretem a munkámat és nem azért tanultam, hogy a porszívót tologassam egész nap.

Házvezető nem kell. Párommal közösen megcsináljuk. Ha nagyon nem lenne rá idő, akkor szóba jöhet.

2017. jún. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Jól keres a férjem. A gyerek 4 éves. Oviban fél napot jár és itthon vagyok. Nagxon jó itthon nekem is és a férjemnek is kényelmes, hogy itthon vagyok. Gyereknek pedig a legkedvezőbb. Igazából miatta maradtam itthon. Viszont ősztől vissza megyek dolgozni. Már hiányzik, hogy a fejemet gondolkozásra is használjam. Sokat tanultam , a szakmám inkább hivatás és én is jól tudok keresni. Majd meglátjuk, hogy milyen lesz és tapasztalat alapján melyiket rédzesítem előnyben.
2017. jún. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, elmennék. Ha nem is teljes munkaidősbe, de tutira csinálnék valamit 4 vagy 6 órában.

Ennyi önállóságra szükségem van. Nem tudnám elképzelni, hogy teljesen függjek anyagilag a férjemtől. Nem mintha nem jönnénk ki, de másképp tekintenek egymásra a párok, ha mindketten keresnek.

2017. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerinted milyen nő az, aki megideológizálja az otthoni tespedést, és eltartatja magát a férjével?!

Az feleség helyett feleslegnek hívják!

2017. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
* Azt
2017. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Valami otthonülő pontozott le minden választ vagy mi? Jó, hogy már az is baj lesz, ha egy nő nem a férfi nyakán akar élni!
2017. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

En 3 evig voltam itthon es nagyon jo volt visszamenni dolgozni. Nekem biztonsagerzetet adott a munka, hogy dolgozom, hiaba elunk jol egymassal, nem ereztem magam sehogy sem szabadabbnak.

Most sem tennek mashogy, nem keresem magam halalra de nagyon szeretem a munkam. Sot, szeretem hasznalni az eszem. Nekem ez annyira jo kozerzetet ad, mint masnak otthon lenni.

2017. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha nem hagynám abba a munkát, egyébként pedig vállalkozó vagyok és itthonról dolgozom, ennél kényelmesebb nem lehetne.
2017. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!