Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenne-e igény Marie Kondo...

Lenne-e igény Marie Kondo féle szolgáltatásra itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szeretek rendszerezni. Szívesen foglalkoznék ilyesmivel. Van most ilyesmi vagy lenne rá igény szerintetek?

2017. jún. 17. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám jöhetne egy követője. Utálok rendet rakni.
2017. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, bár a konmarizásnak pont az a lényege hogy te raksz rendet én pedig csak lelki / rendszerezési tanácsot adok.
2017. jún. 17. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Írnál róla bővebben? Én még nem hallottam!
2017. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokmindent tudnék róla írni.Talán ugy a legegyszerűbb hogy kigooglizod.Marie Kondo,sőt Facebook csopi is van kon mari kalandok.
2017. jún. 17. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Gondoltam, ha Te akarsz egy szolgáltatást nyújtani és megrendelőket keresel, akkor ne az érdeklődőknek kelljen már utánaolvasni, hogy mit is szolgáltatsz...
2017. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyanokat kérdeznék, akik ismerik a könyvet, a módszert. Még nem építettem ki semmilyen üzleti stratégiát ez csak egy ötlet lenne.
2017. jún. 18. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem lenne rá fizetőképes kereslet.
2017. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!