Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha vettünk egy mosógépet, ami...

Ha vettünk egy mosógépet, ami mégse jó, mert csak hosszú idejű programok vannak rajta, mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
Át lehet programozni? Vissza, ugye, nem lehet vinni(2 hónapos - most kezdtem használni, ezért látom csak most ezt :( . ,Magam tudom csak eladni vagy van bizományi vagy hasonló?
2017. júl. 19. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld eladni a neten. Érdemes előre elolvasni a kiszemelt példány használati útmutatóját (neten ált. megtalálhatóak).
2017. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiírnád, hogy pontosan milyen mosógép?

Mert a mai extra takarékos világban szinte kizártnak tartom, hogy ne legyen rajta gyors/fél program.

2017. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A netre felrakod azzal,hogy garancia is van még rajta és egy kicsit ugyan buksz a dolgon.

Mondjuk érdekes veszel gépet ha vannak igényeid... én nem kinézetre hanem az igényeimnek megfelelően választottam gépet.Ha a neten nézed akkor pofon egyszerű a programokat stb megnézni, boltba szintén mert benne van a használati útmutató a gépbe (5 boltból 5 boltba benne volt a dobba,így át tudtam lapozni).

2017. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos én is pont így jártam, ahogy a kérdező. Én Panasonic-ot vettem és gyorsan kellett, mert elromlott a régi. Ezen nincs mosásidő csökkentő funkció, és ez tűnt az árkategóriájában a legjobbnak. Azóta én is mindig bosszankodok ezen.
2017. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ma sok mosógép a víztakarékosság miatt órákig mos pár liter vízben és a rövidített programot is elhagyják a víztakarékosság miatt, ugyanis a gyors programhoz sok vízben kellene mosni. Na meg a rezzenésmentes centrifugáláshoz is sokat vacakol mire felpörög meg egyensúlyozza a ruhákat.


Nekem az AEG volt ilyen, 2.5 óra a legrövidebb program, nevetséges. Eladtam és vettem használtan egy felújított régebbi Zanussit a mosógép szerelőtől. Kimos háromnegyed óra alatt és még meg is lehet pakolni rendesen, mert a sok vízben jól tud mosni. Cserébe több vizet használ, de nekem az idő fontosabb... Ja meg nem érdemes rátenni semmit, mert leesik róla, mivel nincs rezgésérzékelő benne, de ez van. Vagy mosok vagy bámészkodok, hát én mosni akarok.

2017. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen Aeg volt, az enyém a súlyautomatika miatt a hosszú programot is rövidíti. A centrifuga valóban sokat forgat ha kevés a cucc benne és nem tudja kiegyensúlyozni.
2017. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyors programhoz mért kell sok viz?
2017. júl. 21. 03:26
 8/8 anonim ***** válasza:
mert kevés vizben gyorsan semmit sem érne a mosás...de a fitness programok a legrövidebben ahol a minimális szenyeződésű ruhát szinte csak átöblited.
2017. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!