Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Majdnem fullgázon pörög...

Majdnem fullgázon pörög magától a fűkasza. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ahogy berántom egyből pörög és nem áll alapjáratba, ha ráhúzom a gázt egyből fullgázon pörög és meg sem áll amíg ki nem kapcsolom. Múltkor a könnyebb szállítás miatt szét lett szedve most először, lelehet választani középtáv a fejét. Összeszerelés után akkor még működött, hazaszállítva szintén így lett, de utána már csak összeraktam és letakarítottam nem indítottam be. Most itthon kellett volna gyepet vágni, de a fenn említett probléma állt elő. Először a szétszedésre gyanakodtam, hogy valamit rosszul csinálhattam, de csak egyszerűen, egyféle módon lehet leválasztani a fejet sok mindent nem lehet elrontani és ugye múltkor nem volt probléma.

2017. júl. 22. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Fals levegőt szív. Az okozza a tünetet.

Ha kínai kasza, akkor biztos, hogy a főtengely szimeringeket kell cserélni.

2017. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont szétszedés óta, akkor lehet, hogy a gázbowden gyűrődik valahol, esetleg ahol a karbi tetején befut a gázbowden, ott maga a tartólemez görbült kifelé, így is feszítve a bowdenen. Ha rögtön ott is van szemben az alapjáratállító ütközőcsavar, akkor szemrevételezhető, hogy éri-e elengedett ravasszal azt a csavart a kis mechanika.
2017. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a bowwden külső "felakadt" valahol..

Nézd meg mindenütt a helyén van-e?

2017. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!