Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyit romlott az új Szavó...

Mennyit romlott az új Szavó penészeltávolító minősége?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:
A szórófeje egyértelműbben rosszabb lett. Holott a régi változat még szépen porlasztott, a új csak pazarlóan spriccel.
2017. júl. 24. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

A legolcsóbb és leghatáspsabb szer a hypó.

Tulajdonképpen az összes penészgomba ölő szer erős lúg, csak szagtalanírott változat.

2017. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni a válasz íróját, de a szavó hatóanyaga bizony a hipó. Ha valaki megnézi az adatlapját, és megnézi a háztartási hipó adatlapját, meglepő dolgot lehet látni: Kb ugyanannyi nátrium-hipoklorit van mindkettőben (szavó 4,7%, hipó <5%), sőt nátrium hidroxid is (szavó <1%, hipó 0,5-2%). Én egy alaposan kimosott ablaktisztítós flakonba töltöttem hipót, pont ugyanúgy lehozta a penészt, mint a szavó. Soha többet nem vennék, és felesleges is hipót venni sokszoros áron.
2017. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
2-es szerintem az ecet sokkal olcsóbb, természetesebb, és talán hatásosabb is :)
2017. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"2-es szerintem az ecet sokkal olcsóbb, természetesebb, és talán hatásosabb is :)"


1l hipó 100ft , 1l ecet 150ft

Melyik is az olcsóbb? :D

2017. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a Szavó és a többi penézölő HYPO-ból készülnek.

Csak gondolj bele, melyiken van több haszon, ha 99Ft-ért vagy 600Ft-ért árulják ugyan azt?


Azt,hogy az ecet jobb és olcsóbb lenne azt nem hinném. Mivel az ecet akciósan is legalább 230Ft.A HYPO akciósan 89Ft. Nekem a 20%ecet nem vált be annyira, mint a HYPO, ez mellett ha jobb lenne, akkor ecetet árulnának penészölőnek.

2017. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!