Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beszippantotta a zoknimat a...

Beszippantotta a zoknimat a porszívó. Megpróbáljam kiszedni vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha ez hülye kérdés, de annyira idegesít a dolog :D A cipők körül porszívóztam és szipp. Vagy nem ér annyit?

2017. aug. 16. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

na de miért nem tudod kiszedni?


persze hogy szedd ki de kb a WC vagy kád zuhanyzó mellett mert szét fog porolni mindent.

2017. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp ki kell szedni, mert tönkremehet a porszívó. Húzd ki a zsinórt, vedd le a burkolatot, aztán porzsák ki, zokni ki, aztán összerak. Ha eldobható/cserélhető porzsák van, akkor én zoknistul kidobnám.
2017. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne kidobni? Ma már van mosógép. Kiszeded a porzsákból és kimosod.
2017. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%
Ezen hatalmasat nevettem. :D :D :D Volt már velem is ilyen. Kiszedtem a porzsákból, beáztattam, és ment a többiekkel a mosógépbe. Arra tényleg figyelj, hogy olyan ruhában legyél, és olyan helyen csináld, hogy nagyon poros lesz kb 3 méteres körzetben minden.
2017. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem szedd ki..aztán 2 evőkanál extra szűz olivaolajat javaslok, egy ökölnyi chilit, egy merőkanál fokhagymát és kockákra vágott marhalábszárat..közepes láng felett kb.30 perc alatt isteni vacsora lesz belőle hidd el..szerintem még el is tudnád adni a Gundelnek ;).
2019. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!