Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér nadrágból hogyan szedjem...

Fehér nadrágból hogyan szedjem ki a sárga foltot?

Figyelt kérdés
A csodaszép, hófehér nadrágom alapozós lett, gyorsan fogtam a Vanish fehér ruhákra való folteltávolítóját, és az alapozó el is tűnt, ám megszáradva sárga foltot hagyott maga után. Gondoltam, ez még az alapozó lesz, úgyhogy újra megpróbáltam hasonló módon kiszedni, ám a mosószer véletlenül máshová is cseppent, ahol szintén sárga foltot hagyott, amikor megszáradt. Beáztattam langyos vízbe, utána ment is a mosógépbe, de semmi változás. Tuti praktikát tudtok mondani? Új a nadrág, nem szeretném tönkre tenni, de így hordani sem tudom. :(

2017. aug. 29. 14:13
 1/5 anonim válasza:
90%
Hyppozd ki jobb otletem nincs vagy max.mosogato szer mert az nekem kiszedte
2017. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehér ruhákhoz való mosószert használsz?
2017. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Áztatsd egy éjszakán át 1 rész ecet és 3 rész víz keverékébe, másnap mosd ki a szokásos módon.

Legközelebb , ha ilyen baleset éri a ruhádat,Fújd be a foltot borotvahabbal, hagyd állni néhány órát, aztán mosd ki a szokásos módon.

2017. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Az ecet megköti a színeket, a foltot is. Azzal inkább ne!


Nekem mindent kiszed, ha a mosóporhoz a domestos fehérítőjéből teszek egy keveset, de ha folt van, akkor a foltra öntöm közvetlenül. Nem egy nagy összeg még ezt is próbálhatod.

2017. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült majdnem teljesen kiszedni, így már hordható a nadrág, és a további mosással még biztosan kopni fog belőle! :)
2017. szept. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!