Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen sűrún szokás a felmosóf...

Milyen sűrún szokás a felmosófejet cserélni? Vagy hogy szoktátok tisztitani? Mit kell csinálni vele?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem bajlódok a tisztítással. Elvileg folyó víz alatt minden felmosás után ki kellene mosni, akkor sokáig tiszta marad. A valóságban 6-8 hetente rám kerül a sor, a társasházban a lépcsőházat felmosom, attól olyan lesz a fej, hogy inkább kidobom, nem viszem vissza a lakásba.
2017. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igényesség/igénytelenség kérdése. Amikor koszosnak találod, ki kell dobni.

Láttam már a Szutyok Strézsit fekete moppal tologatni a mocskot.

Egyébként a moppal eleve nem lehet rendesen felmosni. A sarkokban ottmarad a kosz.

2017. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen felmosófej? Van ezer féle! A moppokat szerintem érdemes kidobni időközönként.

Ha valami drága viledád van akkor ritkábban cseréled, köztes időben meg domestosba áztatod.

2017. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vileda ilyen piros kis szalagszeruségekből all. Ffi vagyok nem ertek hozza ez mop?
2017. szept. 18. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami úgy néz ki, mint a pulikutya szőre, az a mop. Általában fehér.

Figyi, szerintem, ha nagyon retkes vegyél egy újat. Azt ne hagyd a vízben rohadni, meg ilyenek. Használat után tedd ki száradni.

2017. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olcsóbb moppot legalább havonta cseréltem.

2 éve lapos vileda van, azt még nem cseréltem. Mosógépben 60 fokon fosom ki.

2017. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ilyenem van

[link]

2017. szept. 19. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt időnként öblítsd ki tiszta vízzel. Egy idő után nem szívja a nedvességet, akkor ki kell dobni. De sokat kibír.
2017. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!