Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok domestosos törlőkend...

Szoktatok domestosos törlőkendővel takarítani?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Domestossal pont nem, mert drága. De a lidlben kapható w5tel vagy a dm sajátmárkással szoktam. Nagyon jók.
2017. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Hasonlóval igen.
2017. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is más márkát használok, de szeretem, igen.
2017. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Teljesen feleslegesnek tartom, és nem jó az állandó fertőtlenítés. A vegyi anyag maga ugyanúgy jelen van a rongyon; és utána a felületeken-mindenhol. Jóval károsabb mint egy kis baktérium, ami amúgy is jelen van rajtunk és bennünk, környezetünkben, folyamatosan. Ez ellen pedig egy jó szervezet tud védekezni, de a folyamatos agresszív fertőtlenítőszer ellen nem, és folyamatosan lassan károsítja, gyengíti a szervezetet.
2017. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Soha. A tusfürdőmmel szoktam, nem a legolcsóbb módszer, de az illata jó, tisztának tiszta lesz a környezet és csak annyira amennyire kell, maradék anyagok nélkül. Legalábbis ha a bőrömön nem okoz gondot, akkor a padlón, bútoron se fog...
2017. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak a wc-t és a környékét.
2017. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Én szoktam, a konyhapultot mindennap azzal törlöm le, de azzal szoktam takarítani a laptopok billentyűzetét, a telefonomat is gyakran áttörlöm vele, és a wc deszkát is azzal szoktam letörölni. Amíg pici volt a fiam, az etetőszékét, meg kb minden cuccát, amit nem vett közvetlenül a szájába azzal törölgettem.
2017. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Akik szerint felesleges azok gondolom nem láttak még kollégiumi szobát meg irodai asztalokat kilincseket

Inkább egy kis fertőtlenítőszer mint hetekig járni a bőrgyógyászatra

2017. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
80%
Szia! Mint ahogyan a legtöbben, én is más márkájú kendőket használok, sajnos a Domestos-é drága... A wc csészét ezzel törlöm át, a kilincseket, a villanykapcsolókat és a szemetes kuka külső részét.
2017. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!