Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen házimunkákat végzel...

Milyen házimunkákat végzel naponta, hetente, havonta vagy csak szezonálisan (tavasz, nyár, ősz, tél)?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

naponta felsöprök,mosogatok,elpakolok (2 gyerek van)

hetente 1-2szer felporszivózok/felmosok/mosok/vasalok/fürdőt takarítok

Havonta egyszer csinálok nagyobb takarítás.

plusz tavasszal,és ősszel csinálunk a férjemmel nagytakaritást-amikor függönyt mosunk és mindent alaposan letakarítunk..

2017. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
naponta mosogatás,felsöprés,felmosás.hetente fürdöszoba,ha van idö,akkor portörlés.porsivozás hetente.havonta ablakmosás.
2017. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Naponta elpakolok a konyhában, ki-be pakolok a mosogatógépbe, letörölgetem a konyhapultot, feltörölgetek, ahol épp kell. Minden nap megy egy kört a robotporszívó. A wc-t néhány naponta kitakarítom. 2-3 naponta mosok. A többi dolgot nem szoktam előre beosztani, azt csinálom, amit épp kell, meg amire van időm.
2017. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szellőztetés- naponta.(mert amolyan szellentős vagyok)
2017. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hétköznap, ha napközben nincs otthon a Zasszony, elmosogatok magam után, hogy ne neki kelljen. Azon kívül a bevásárlás is mindig az én dolgom, mert nekem alkalmasabb rá a munkarendem. Kint meg értelemszerűen mindent én csinálok.
2017. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Őry Péter válasza:
Ez most komoly?
2017. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nap szellőztetés. Mosogatás. Mosni akkor szoktam ha van egy adag. Felporszívózni heti 2x és akkor mosok fel. Ha többet vagyunk itthon akkor sűrűbben porszívózok. Fürdőt wc-t hetente takarítok. Ablakot havi 1x pucolok akkor függöny csere is van. Portörlés pókhálózás hetente
2017. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!