Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb tisztítószer...

Melyik a legjobb tisztítószer kádhoz? A mosógép a kádba engedi a vizet és nagyon emiatt is hamar koszolódik, vízkövesedik. Sosem tudom teljesen eltüntetni a lerakódást. Tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lidl-ös vízkőoldó....ami kádunk aházzal egyidős 30 éves...(most cseréljük)de nekem majdhogynem újszerű állapotba hozzta mindig szép fehér lesz... bàr én nem is sajnáltam tőle :-)
2017. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor veszek, ezt még nem próbáltam.:)
2017. okt. 5. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a lidls vízkőoldóra. De a kupakosra! Leszedte a műanyag kádról a hajfestékfoltot, amit más nem...
2017. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani fél méter gumicsövet, amit ráhúzol a mosógép leeresztőcsövének végére, így közvetlenül a lefolyóba tudod ereszteni a vizet, és nem hagy lerakódásokat a kád oldalán. Nem túl drága, és sokkal egyszerűbb mint állandóan sikálni a kádat miatta.
2017. okt. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!