Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cif-et lehet keverni hipo-val?...

Cif-et lehet keverni hipo-val? Vízkőoldó nem jó hipo-val, de a Ciffel nem tudom mi a helyzet.

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 12:58
 1/10 TappancsMancs ***** válasza:
Miért kevernéd? Szerintem van rá jobb megoldás.
2017. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem világosan leírtam mi a kérdés.
2017. nov. 19. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem rendelkezel idevágó alapos kémiai ismeretekkel, akkor semmit ne keverj össze !!
2017. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. Én a fürdőszobai csempéket szoktam hipós - folyékony súrolószeres vízzel lemosni.
2017. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

#3 Ha nem rendelkezel tapasztalattal és idevágó kémia ismeretekkel akkor mi a francért válaszolsz?????


A grafománia ma már kezelhető!

2017. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Négyes, köszönöm! Én is súroláshoz kérdeztem, egy fehér konyhaszekrényt kell kitisztítani.
2017. nov. 19. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne keverd össze.

Semmilyen vegyszert ne keverj össze.

2017. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hipót savakkal nem szabad keverni, nézd meg a Cif összetételét, de szerintem nem savas, ahogy a mosogatószerek és minden ilyesmi általában mind lúgos, ahogy a hipó is, így össze lehet keverni nyugodtan.


Ha mégis klór képződne azt meg fogod érezni, mert nagyon erősen maró hatású és azonnal összerántja az ember tüdejét és köhögni kezd, menekülni fog ösztönösen.

2017. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:

1es vagyok. Sejtettem hogy valami ilyen célból van a kérdés, a súrolópor össze fogja csiszolni a bútorlapot. Ha ez számít. Még dörzsi szivacs is látható nyomot hagy rajta, sőt még inox acélon is ha az polírozott felület. Persze ha olyan régi kosz van rátapadva lehet nincs más mint keverni és súrolni. Ha kevesebb a kosz de még a makacs fajta akkor keress koszradírt, ez kíméletesebben és mély pórusosan tisztít, a legtöbb kezelhetetlen szennyeződést lehozza. A dm-ben és a rossmannban is van és egész olcsó, de több szekrényhez több is kellhet. A hatékony fertőtlenítés egy mechanikai tisztítás után történik. Célirányosabb. Ja ha keresed az eladó nem biztos hogy koszradír néven ismeri, de ha körbeírod neki hogy tisztító szivacs és mittomén :) akkor megmutatja. Nekem expedíciósan kellett keresnek ezért.


[link]

2017. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:

Pár video. De mivel konyhabútor valószínűleg zsíros gőz lerakódás, megnézném előbb hideg zsíroldóval szivacson de csak annyit fújni rá amitől még nem ázik el a bútorlap. Ezek megdagadnak ha beleszívódik az illesztéseken a víz ahol nincs élzárás, vagyis belső illesztéseknél. Néha a hideg szíroldó de még a koszradír is megkap egyes felületeket, esetleg csinálhatsz valahol próbát velük.


https://www.youtube.com/watch?v=DJ_w9va86J4

https://www.youtube.com/watch?v=q2zU_xwEMNg

[link]

2017. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!