Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tinta került a szőnyegre. Mit...

Tinta került a szőnyegre. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy hosszú szálas szőnyegem és tinta folyt rá. Próbáltam a tejes megoldást de nem segített... Valaki segítene?:) hogyan tudnám gyorsan eltüntetni a foltot? Köszi előre!
2017. nov. 19. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
kivágod ollóval.
2017. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.) Nem tej, hanem SAVANYÚ (házi) tej.

(Az ócska bolti tartós az nem savanyodik, hanem keseredik.)


2.) Nem átkenni kell vele, hanem beáztatni, minimum 1 napra


3.) utána alaposan kimosni a tejtől és rátenni Vanish-t, de nem a szőnyegtisztítósat, hanem ami mosáshoz kell és ezt is rajta hagyni, legalább 1 napra.


Ha van hozzá türelmed, ki fog jönni!

2017. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló. Köszi tanácsod!;)

2. Válaszoló. 1 napja már rajta van. Szerinted ha magas nyomású mosóval elkezdem mosni kijön?

2017. nov. 20. 00:20
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Nem tudom, olyannal még nem próbálkoztam.

Végül is, ha neked nem jön ki, vidd be tisztítóba, azoknak vannak mindenféle kegyszereik-vegyszereik, talán tudnak rá valamit.

Mondjuk nekem pont tintára jó volt a tömény Domestos is, de az fehér szőnyeg volt. Színesre nem mertem volna kipróbálni, legfeljebb csak úgy, hogy a hátulján a szélénél színpróbát csinálok.

2017. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki írt!

Beáztattam mosóporos vízbe és magasnyomásúval kimostam. Mintha új lenne!

2017. nov. 21. 07:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hála Istennek!:)
2017. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!