Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi történik ha a különböző...

Mi történik ha a különböző színű ruhákat együtt mosom?

Figyelt kérdés
A gyorsaság és a spórolás kedvéért baj ha a világos és sötét (pl: fekete) színű ruhákat együtt mosom ki? Színfogókendőt nem használok. Ha tudom a sötétekről hogy nem fognak, olyan előfordulhat hogy a fekete a mosás végére fakóbb lesz a világos miatt? Normális válaszokat szeretnék! Köszönöm előre is! 19/L

2017. nov. 27. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A fehérek idövel beszürkülnek és piszkos hatásuk marad. Ha spórolásból msod együtt öket, akkor használj színfogó kendöd, akkor nem következik be ilyen. Nem kell márkásnak lennie,a DM saját terméke is ugyanolyan jó.
2017. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy a sötét világosabb lesz a világosak miatt! Olyan van,hogy világos lesz sötétebb a sötétek miatt!

Én színfogókendőt használok,együtt mosom a ruhákat.Az ünneplős ingek azok nekünk egyedül amik hó fehérek,nah azt a 4-5 inget (gyerekek is vannak) kézzel szépen kimosom évi 4szer mert kb ennyit vannak használva.

2017. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam van kisadagos mosás, azzal ki tudom mosni külön a világosakat és sötéteket. Ha együtt mosod, a sötéteknek nem lesz baja, de a világosak pár mosás után teljesen elszürkülnek. A ruhatár csere többe lesz, mint még egy féladag mosás... A fehéreket, ágyneműket, törölközőket teljesen külön mosom 60 C-on. A fehér csak akkor marad igazán szép.
2017. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!