Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A domestos által keletkezett...

A domestos által keletkezett fehér foltot el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Egy zsiros foltot akartam eltunteni feher agynemun ami sikerult is csak hogy a masik fele piros volt es hat ertitek.. Valahogy ki lehet szedni? Vagy ennek annyi? Tudom nem gondolkoztam elore mar csak utana kaptam a fejemhez csak normalis kommenteket legyszi

2017. dec. 2. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem, kiszívta a színt. Viszont azt tapasztaltam, ha vizes ruhát domestosozol, nem a szárazra öntöd, akkor nem szedi ki a színt.
2017. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :) hat akkor ezt jol megcsinaltam :(
2017. dec. 2. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanugy, ahogy csinaltad tegyel ra meg masova is valami mintazat szerint, barmit es akkor olyan lesz, mintha direkt olyan lenne
2017. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem véletlen fröccsent a Domestos a piros színű kádkilépőre. Vettem mosható (!) piros textilfilcet, és azzal beszíneztem, működik. Pár mosásonként halványul a textilfilc, akkor beszínezem újra.

Ezt érdemes lehet megpróbálni, 5-600 ft a mosható textilfilc, ha neked megér ennyit az ágynemű, próbáld ki. Esetleg ha van "kreatívkodó" ismerős, kölcsön is tudsz kérni tőle.

Illetve nem írtad, mennyire mintás az ágynemű, ha volt más szín is a piroson kívül, lehet, már nem érné meg annyi filcet venni...

2017. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!