Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek a "dolga" a gyerek...

Kinek a "dolga" a gyerek ruháit leszedni a szárítóról és összehajtogatni?

Figyelt kérdés

Az anyjáé, vagy a szülőké? A háztartási alkalmazotté? A gyereké?


Mi van, ha inkább a szárítón hagyjuk, és onnan veszi le, hogy fölvegye? És akkor nem kell hajtogatni sem.



2017. dec. 6. 06:26
1 2
 1/17 anonim válasza:
91%

Nem hiszem h olyan sokáig tartana barkinek is leszedni a ruhakat:-). Ez olyan furcsa... Ezem megy a vita..

Es a szekreny akkor minek van ha nem szedi le senki sem a ruhat? Disznek? Barkinek a dolga leszedni, az a max 10 perc hajtogatassal egyutt, akinek epp ideje, kedve van..

2017. dec. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Szaritorol oltozni igenytelenseg.


Nalunk en szedem le vagy a nagylanyaim. A ferjem, kisfiam nem. Nem az o dolguk.

2017. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha mindkét szülő dolgozik, akkor annak, akinek épp van ideje. Ha apa dolgozik anya meg otthon van, akkor természetesen minden feladat az anyáé. Ha a gyerek már nagyobb (10 felett) akkor megcsinálhatja már ő is. De tényleg igénytelenség szárítóról öltözni..gondolom akkor vasalni se vasalod ki őket? mellett hogy hacsak nincs külön szoba a száradó ruháknak, eléggé gázul néz ki egy lakásban a napokig pöffeszkedő szárító.
2017. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Én v a Férjem .

Szerintem is igénytelenség arról öltözni főleg h a lakásban sem vmi szép egy szárító.(vagyis én utálom :D)

Mikor anyuéknál laktam akkor is bevoltam fogva

2017. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy kinek a dolga, legalábbis nálunk. Aki észreveszi hogy megszáradtak, leszedi. (nálunk senki sem magatehetetlen vagy kéznélküli, még a férjem sem hála az égnek.)
2017. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
66%

"a férjem, fiam nem, nem az ő dolguk" -

Nálatok még a női cseléd rendszer működik? Nem semmi.

Mindenki dolga, aki abban a házban lakik.

35N

2017. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Látom le lettek pontozva azok, ahol a férj is besegít :) Drágáim, nem irigykedni kell, hanem megbeszélni a férjeitekkel, hogy nem csicska vagy hanem feleség! Ha nem beszéled meg mert Neked így megfelel, akkor meg is érfemled, hogy Domestos-szagú, folyton takarító háziasszony szereped legyen egy életen át.
2017. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Annak a "dolga", akire a csalad ezt ratestalta. Vagy aki kiteregetett. Vagy aki epp otthon van mikor megszaradt.


Azok a felesegek akik ugy erzik hogy ez kizarolag az o dolguk, ki is keszitik reggel a ruhat az uruknak?

Csak mert en kifejezetten nem szeretem ha az asszony szedi le, mert ugy teszi el, hogy en meg nem talalom sehol azt amit epp keresek.

2017. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk az szedi le, aki kiteregette. Vagy akit megkér rá.
2017. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Mivel nálunk nincs sok hely, örülünk, ha megszárad és leszedhetjük. :-)

Arról nem is beszélve, hogy 1-2 napon belül mosnánk mást, és akkor meg azt nem lehetne kiteregetni.

2017. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!