Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öblitőszert és sót tartalmazó...

Öblitőszert és sót tartalmazó mosogatógép tabletta mellé kell sót és öblítőt tenni a gépbe?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Öblítőt biztos nem kell tenni, viszont van a gépen sójelző lámpa, ha az pirosan ég, akkor kell bele só.

Elvben minden tabletta tartalmaz sót, mégis fel kell tölteni a tartályt sóval.

Első eresztésre 2 kg. só megy bele (legalábbis az én 12 terítékes Indesitembe)

Sót a Lildl-ben vegyél, a legolcsóbb és tökéletes.

300Ft körül van 2 kg.

2018. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólót kövesd.


Javaslom olvasd el a gyári kiadású kézikönyvet, amit mellékeltek. A gyár leírása a legpontosabb.

Ha nincs, akkor a mosogatógép tipusának beírása után a gúgliról letöltheted.

2018. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig van a gépbe só és öblítő, független attól,hogy a mosogatószer tartalmaz. Annyi,hogy az öblítő használatát a legalacsonyabbra állítom a gépen.
2018. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is teszek bele sót és öblítőt is, attól függetlenül, hogy épp milyen tablettát használok.
2018. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell só, ahogy előttem írták, és öblítő nem kell, de lehet benne. Nem tanácsos ilyen tablettát használni, jobb ha a gép a megfelelő időben adagolja magának! Nem tudja az öblítőgyöngy hogy a 30 perces gyors tányér pohár mosogatásnál előbb kell oldódnia, mint 2 órás, 70 fokos intenzív programnál, ezért csak általános programhoz lehetnek jók, vagy meghibásodott adagoló esetén kényszerből.
2018. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pufigyerek válasza:
Só is és öblítő is kell bele. Só azért, hogy lágyítsa a vizet, öblítő pedig azért, hogy leperegjen a víz a tányérról, pohárról, stb és így könnyebben megszárad a cucc.
2018. jan. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!