Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel mosókapszula + Lenor...

Ariel mosókapszula + Lenor illatgyöngy (kék) + Lenor öblítő (Spring)? Tudnátok ajánlani hasonlóan TARTÓS illatot eredményező kombókat?

Figyelt kérdés
Szeretjük a tiszta, intenzíven illatos ruhákat. (szóval légyszi, aki mosódiót és ecetet használ, most ne írjon, mert azt nem szeretnénk használni) Ez a fenti hármas egy ideje bevált, de már kicsit unjuk... Ki mit használ? Köszi a válaszokat!
2018. jan. 8. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Folyékony Persil + Lenor lavish illatgyöngy+ comfort intense öblítő (kék, sárga vagy arany). (Otthon a Coccolino ugyanaz). Ezeknek olyan erős az illatuk, hogy egy hónap után vettem elő a kimosott az ágyneműt, és még mindig érződött. Bár nem tudom otthon mennyire hígítják.
2018. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem hű de márkás, de én Biopon mosószert használok (rózsaszín) és mellé Lidl-ös Doussy (vagy valami ilyesmi). Sokáig megtartja az illatát, nagyon szeretem.

Nem vagyok egy hatalmas környezetvédő. Csak minimálisan. De a gyöngyökről akkor tettem le, amikor elolvastam mennyire ártalmas a környezetre. Így már egy "fölösleges plusznak" tartom, ami nélkül "lehet élni".

2018. jan. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A lidl-s öblítőnek tényleg jó illata van! Mondom ezt úgy, hogy Lenort és Silant használok általában. Szóval tényleg jó. Egyébként Ariel 3in1 kapszulával mosok és kék lenor vagy világos kék Silan.Jó még a sárga Lenor is.
2018. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Ariel kapszulát(color) és arany lenort használok. Imádjuk! :) intenzív :)
2018. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sm's girl ***** válasza:
Persil folyékony mosószer+ kék Lenor. Az öblítőből másfél kupaknyit teszek, negyed kupaknyi vízzel és a mosógép sincs teletömve!
2018. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én Persil Duo-CAps-et használok, Silan Supreme öblítővel. Nekem mindent visz. Főleg a rózsaszín és fekete színű. :)
2019. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persil folyékony + valamelyik parfumelleés lenor. Nekem elég intenzív az illata, gyöngyöket nem használok.
2019. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!