Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A wc-t hogyan és hányszor...

A wc-t hogyan és hányszor takarítjátok? Használtok bent szőnyeget? Azt milyen sűrűn mossátok? Nem érzitek bacilusosnak? Zokniban bementek a wc-re? A csempét milyen sűrűn takarítjátok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

en kicsit tobb ,mint egy eve lakom itt egyedul

a csempet sosem takaritottam, nem tudom miert kellene

naponta hasznalok domestost es hetente korbe takaritom egy ronggyal es konyhai tisztitoszerrel

hetente felmosok

szonyegem nincs

2018. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetente egyszer. A wc csészét belülről fertőtlenítővel, pl. Domestos. Kívülről és a wc deszkát eldobható fertőtlenítős nedves törlőkendővel, pl. Domestos.

A padlót felmosom fertőtlenítős vízzel. Nincs szőnyeg.

A wc-t mindenki rendeltetés szerűen használja. Nem csinálunk mellé, lehúzzuk használat után, és használjuk a wc kefét. Így nem érzek bacilusokat.

2018. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy csinalom, mint az elozo. Egyedul elek, szoval egyaltalan nem erzem bacilusosnak. Nem szoktam melle pisilni vagy ha koszos, nem hagyom ugy. Mindig rosszul leszek, amikor vendegsegben vagyok es tiszta kaki a wc. Nem ertem, hogy egy csomo embernek hogy nincs erre igenye.
2018. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

A wc-t naponta takarítom fertőtlenítővel áttörlöm, és felmosok.

Szőnyeg is van. Hetente a törőlközővel együtt cserélem és mosom. Nem érzem bacilusosnak, és csak zokniban megyek be, mert a lakásban csak zokniban közlekedünk.

A csempét havonta takarítom.

2018. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én minden használat után ha szükséges és ezen felül úgy havonta takarítom tiszta, vagy egyszerű szappanos vízzel.


Nincs se illatosító, se varázslöttyök, sprék. semmi.


Kb fél évente savazom mert vízköves lesz az alja ahol mindig áll a víz.


Van szellőzője és általában nyitva van az ajtaja is.

2018. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

4-en élünk egy lakásban. A WC-t mindenki maga után használat után tisztán hagyja. Naponta domestossal kimosom és át is törlöm egy ronggyal fertőtlenítős vízzel.


Nincs bent szőnyeg, csak kő van, este felmosom, csempét heti szinten szoktam átmosni vízkőoldós, fertőtlenítős vízzel.


Havi szintes a WC csészét sósavazom.

2018. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

WC-t heti 2x domestos, havi egy sósavazás.

Nincs a lakásban szőnyeg, csak néhány kis tipegő. Azt kézzel kimosom mikor jó idő van. A régi házunkban rendszeresen kijöttek a tisztítósok profi géppel. 1 év után a szőnyeg képes volt tömény barnává színezni a vizet, amivel gőzölték/porszívózták, pedig rendszeresen porszívóztam. Azóta szőnyeg ellenes vagyok. Mióta nincs szőnyeg, a férjem allergiája is sokkal gyengébb.

A járólapon végigmegyek egyszer porszívóval, aztán feltörlök nedvesen.

2018. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kb úgy csinálom, ahogy a 2-es válaszoló. Én elég furcsának tartom,hogy van aki naponta takarítja fertőtlenítővel...ha maga után mindenki tisztán hagyja,akkor bőven elég hetente takarítani. A lakásban a közlekedőben,a konyhában,a fürdőszobában és a WC-ben papucsban közlekedünk,csak a szobába megyünk zoknival. Hiába nem csinál mellé az ember a WC-nek jól láthatóan,attól még szennyeződés,baktériumok bőven kerülhetnek a padlóra. Nincs szőnyeg sem a WC-ben.
2018. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!