Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Honnan jön ennyi kosz, vagy a...

Honnan jön ennyi kosz, vagy a szőnyeg selejtes? (többi és videó lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hLQK9gA33ns

A videón látható szőnyeget hetente minimum kétszer porszívózzuk, a lakás többi szőnyegét naponta, de ugyanez a helyzet ott is. Lehetséges, hogy maga a szőnyeg foszlik? Kétéves szőnyegek, anyaga poliészter, alja filcszerű, nincs padlófűtés, a szőnyeg alatt nem koszos és nem mállik a padló. A porszívó eddig is ugyanez volt, csak tartály nélkül, így nem láthattuk, mennyi is az annyi.


2018. jan. 29. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a műanyag porszívót huzigálod a műanyag szőnyegen, minden feltöltődik statikus elektromossággal és fokozott erővel és sebességgel vonzza magához az ellenkező töltésű porrészecskéket. Az összes műszálas dolog (szőnyeg, ruhanemű) fokozottan kopik, mert törnek a szálak.
2018. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a választ sajnos nem tudom, de viszontkérdéssel élnék:

Azt a tartályt, amiben a kosz gyűlik, hol vettétek?

2018. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Első, ez magyarázat is lenne, de ha egyszer kiszívjuk, majd rögtön utána újra kiszívjuk, hogy lehet megint ennyi kosz? :O

Második, az a tartály egy Samsung porszívóról való, ami tönkrement, de lehet külön is kapni, láttam neten. Pl. itt: [link] Csak a cső átmérője nem mindegy, ugye, viszont szűkítő és bővítő toldót is lehet kapni. A porszívónk egyébként háromféle márka részeiből áll. :D

2018. jan. 29. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Köszönöm szépen, kedves Kérdező!:)

2018. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szívesen. :)
2018. jan. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!