Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mik a tapasztalatok a Souldrop...

Mik a tapasztalatok a Souldrops termékeivel? Ez az új színes öko magyar mosószer márka-Tesco, Rossmann is árusítja.

Figyelt kérdés
Én most olvastam először a márkáról és szeretném kipróbálni. De netről fogom rendelni mert nincs a közelben sehol ahol legalább megillatolhatnám.😊 Bármilyen vélemény érdekel és légyszi illat nevet is írjatok, köszönöm!😊

2018. febr. 3. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam, nem jött be.

Mosás után semmi illat, és puhák sem voltak a ruhák. Alig vártam, hogy elfogyjon, aztán visszatértem a megszokott, jól bevállt hipoallergén mosógélre/öblítőre.

2018. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek mint azt már fent is írtam a kipróbált illatot (vagy színt) is írd légyszíves,hogy tudjam melyikről szól a tapasztalatod.😊 Köszönöm!
2018. febr. 3. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Mi most vettünk először ilyet, mert megtetszett az összetétele. Kéket.

Én nagyon elégedett vagyok vele, beillatozza az egész lakást a száradó ruha. Kellemes az illata, de legközelebb kipróbálunk másmilyen színt is. :)

2018. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
OFF: Hm "megillatolhatnám" :) Használd nyugodtan a "megszagolhatnám" kifejezést ON
2018. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok. Pár napja vettem meg a második flakonnal, most lilát és egyszerűen oda meg vissza vagyok tőle. Az egész lakás illatozik, a ruha is sokáig megtartja. Én nagyon elégedett vagyok vele!
2018. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kék öblítőt vettem (Esőcsepp 02), flakonból nagyon jó illata van, kimosott ruháknál kicsit "savanykás" illata van, és annyira nem erőteljes. Száradás után tisztaságillat marad meg, de nem túl erős. Ennek ellenére a többit is kifogom próbálni, mert támogatom a magyar csapatot, és nagyon jó árban van, szép összetevőkkel. A gond, hogy DM-ben,Coop,CBA,Penny-ben és Tesco Szupermarketekben nem lehet kapni, nálunk meg jelenleg csak ezek vannak :\


Lidl-ben és Rossmannban láttam eddig :( Egy mosószerért meg öblítőért nem fogok elutazni plusz pénzért.


Egyébként ha a mosószere is ilyen illatos, viszonylag megmarad akkor nekem pl. az öblitő el is hanyagolható, mert sosem érdekelt, hogy pihe puhák legyenek a ruhák.

2018. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kétfajta kék és a lila öblítő nagyon bejött, az egész lakás is illatozott tőle. A rózsaszín nem jött be.


Nem szabad egyszerre nagyobb mennyiséget venni, mert gyorsabban megromlik, nyilván azért, mert természetes anyagból van.

2020. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!