Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi okozhatta a kabátomon...

Mi okozhatta a kabátomon ezeket a foltokat? Hogyan tudnám kiszedni belőle?

Figyelt kérdés

Vasárnap vettem észre, hogy két ilyen paca szerűség van a kabátomon, egyik elöl, a gombos résznél, másik hátul az ujjánál. Mivel ami elöl van elég feltűnő, így biztos vagyok benne, hogy észrevettem volna, szombaton még nem volt rajta mikor elindultam otthonról, viszont szombat este színházban voltam, ahol ruhatárba adtam. Lehet, hogy ott kerülhetett rá? Mi lehet ez? A második folt kicsit barnásabb, az első folt széle barnás kissé.

[link]

[link]



2018. febr. 12. 17:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy kis szappanos vízzel megpróbáltam kiszedni, de nem jött ki :/
2018. febr. 12. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Pl. hipó is okozhat ilyent.

Azt az olló szedi ki, mert a festéket teszi tönkre a lúg.

Egyedül voltál a színházban? Nem szól senki róla, ha már neked nem tűnt fel ez a feltűnő folt?

Mert ha ott mindjárt a ruhatárnál kivered a balhét, akkor kifizettethetted volna a kabátot. Így már legfeljebb kertészkedni vagy autót szerelni lesz jó télen.

2018. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Párommal voltam, viszont mikor felöltöztünk, elég nagy tömeg volt, max 10 centire egymással szemben álltunk, a folt meg lejjebb van, ilyen közelről elhiszem, hogy nem látta (de lehet anélkül sem figyelt volna rá). Én meg nem néztem le, mert közben még beszélgettünk is, simán begomboltam és már mentünk is ki a tömegből :(

De mostmár látom én is, anya is azt mondta, hogy valami kimarta az anyagot :(

2018. febr. 14. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!