Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lehet romlott szag a...

Mitől lehet romlott szag a konyhában?

Figyelt kérdés

Pár napja egyre erősödő romlott valami szag van a konyhában. Nem záptojás és nem is penész.

Kuka rendszeresen ürítve, hűtőt elhúztuk és semmi sins mögéesve és nem is olyan, mintha a kompresszor feletti tálcából jönne a szag.

Az ajtó mögött és sehol máshol se láttunk ott felejtett élelmiszert, ott pusztuló dolgot.

Halott német katona szag van.

Mi lehet ez?


2018. febr. 16. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lefolyobol jon esetleg?
2018. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Helyileg mintha nem onnan jönne. Egyébként azt megnéztem, folyik-e ismét a szifon, tavaly előfordult - de ezúttal nincs ilyen baja. (Annak amúgy más szaga volt)
2018. febr. 16. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszorult egy egér a konyhaszekrény mögé és megdöglött :-)
2018. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szag az olyan. :D

Amúgy a következő mosogatást után (amúgy a mosogatást se halogatjuk túl) lefolyótisztító lesz öntve, attól még, hogy szerintem nem az, meg kell próbálni.

2018. febr. 16. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat a lefolyot kuld meg egy liter ecettel. De amugy ha nem az, akkor szerintem is eger lesz vagy valami ilyesmi. Eleg lehetetlen helyeken tudnak megdogleni szerencsetlenek.
2018. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

SOS!!


Biztos nem a lefolyóból jön, de oda kiöntöttem egy komplett flakon lefolyótisztítót. Nem ecetet, de szerintem az is sorra fog kerülni.


A konyhaajtó környékéről jön a szag.

Ott az ajtó van kitámasztva. Mivel gázos lakás, tele van szellőzőkkel, az ajtón és a plafonon is. Mindkettőt áttöröltem Domestos-os ronggyal. Az ajtót áttöröltem a ronggyal. A csempét is. A hűtő van még ott és két kuka, a szelektív, amibe a nem koszos, kiválogatandó hulladék megy és a normál. Mindkettőben forró, Dometos-os víz állt utána át is mostam őket. A hűtő teteje és oldala is át lett törölve, alóla ki lett seperve.



A konyhaszekrény a mosogatóval és a tűzhellyel átellenes oldalon van, ott nincs szag. A tetejét már átnéztem, holnap mögévideózok.

Az alsó rész mögé szerintem én se jutok be, a felső eláll a faltól, de nem látok mögé mialatt mögévilágítok, kb videózni fogok vagy nem tudom.

2018. febr. 17. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Dögszag szindróma. Vagy a töketlenül megépített (alánézhetetlen) konyhaszekrény alatt van az egérdög, vagy a szellőzőben rekedt egy kisveréb.


A hűtőt fordítsd ki és néud meg a motor tetején lévő párologtatómedencét, nem oda van esetleg beledögölve valami.

2019. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!