Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér nadrágból korom eltávoli...

Fehér nadrágból korom eltávolitása. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csúnya baleset történt :( fehér h&m nadrágomra gyertyatartóból korom hullott és beledörzsölődött valamennyire. Részben sikerült kiszednem de nem nagyon akar kijönni. Rengeteg mindennel próbálkoztam már, Vanishsel, ecettel, még borotvahabbal is, hátha valami kioldja. Járt már valaki igy? Mi vált be nektek? :/

2018. febr. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Caola mosószappant próbáld meg. Vagy esetleg hypo, vagy fehérítő.
2018. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmivel. Legfeljebb halványul, de kimosni nem tudod. A korom, mint széntartalmú vegyület tökéletlen elégetéséből származó, alapvetően molekuláris eloszlású, később pár molekula halmazból összeállt kolloidális méretű szemcsék tömege kiválóan tapad szinte minden felülethez. A textilrostok, mint elemi szálakból összesodort kötegek az elemi szálak közti térbe is befogadják ezeket, ahol a folyadék szinte nem is mozog.
2018. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Féktisztítóval tennék egy próbát.
2018. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is összekentem a fehér nadrágomat nemrég.

Apósomnak van gőzborotvája, azzal kijött :)

Tisztítószer nem kellett hozzá.

2018. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!