Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire alaposan takarít a...

Mennyire alaposan takarít a heti 1x vagy 2x érkező takarítónő nálatok?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés azokhoz szól, aki segítséget kér heti 1-2 alkalommal vagy esetleg takarít házaknál.

Milyen órabérért dolgozik és mennyi idő alatt takarít ki mennyi nm-t? Általános dolgokon kívül (porszívózás, portörlés, felmosás, fürdőszoba tisztítás) mi az amit még megcsinál?



2018. febr. 18. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Azt csinál meg, amiben megegyeztek, a szokásos napin kívül pl. ablakpucolás, külső lépcső, terasz lesöprése, hűtő kimosása, vasalás, stb,

Hogy milyen minőségben?

Olyanban, amilyet megkövetelsz. (A bevezetéstől sok függ!)

1000-1500/óra, miben tudtok megalkudni.

Ő mondjon árat.

2018. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk az erdélyi asszony 1.500-/ó kér + ebéd. Csak 6 órát van ott (egyéb okokból kifolyólag) és 2 hetente. Ha mellette hűtőtakarítás vagy ablaktisztítás is felmerül, azt is ripsz-ropsz megcsinálja, zuhanyfülke takarítás ecetsavval, csapok vízkőtelenítése. Lényegében mindent megcsinál. Mintha a porszívó használatát kissé túlzásba vinné (de hát ugye az a hangja miatt az erős és alapos munka benyomását kelti).
2018. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Mivel én lumbágós voltam, a feleségem gerincsérves lett, nekünk is segítség kellett. De én az első 2-3 alkalommal mentem és mutattam, hogy mi az elvárás, én hogyan csinálom. Van egy nagy kosár amiben a takarítószerek vannak. Optit használok a valódi fa ápolására, Prontót a bútorlapra. Szóval vannak háklijaim. A jelenlegi asszonykának most év elején emeledett egy százassal az óradíja, 1300 Ft-ot kér. De nem lazsál, nem dohányzik, nem ácsorog, tempósan dolgozik. Szemüveges, jól lát. Ha az ablakot koszosnak látja, kérdés nélkül kinyitja és megpucolja. Propilalkoholos ablak és tükör tisztító pumpás szerem van. Pillanatok alatt felold mindent és szépen csímentesen le lehet törölni konyhai papírtörlővel. A szőnyeget kiporszívózza, feltekeri, és alatta is felmos, mert így kértem - a gyerekek por allergiája miatt.

Szóval minden megállapodás kérdése.

Ő alkalmazkodik az én igényszintemhez - én pedig kifizetem azt a díjat, amit ő ezért elkér.

A lényeg, hogy mind a ketten jól járjunk.

2018. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Heti egyszer megyek kb két óra,kb 80nm lehet.Új lakás.Szinte minden fehér.Fürdőben vízkőoldás minden alkalommal,wc,tükör,kád,csaptelepek,mosdó,szennyes összeszedese,felmosás,stb.Hálóban porszívózás,ágyneműhúzás,ruhák összeszedése,felmosás.Nappaliban ruhák hajtogatása,porszívózás,felmosás,portörlés,kanapé rendezése.Konyhában elindítani a mosogatógépet vagy kipakolni belőle,mosogató kitakarítás,pulttörlés,szemetet válogatni,kivinni,felmosás porszivó.Előszoba nem vészes.Mosókonyhban mosás elinditása,szárítógep kipakolása,porszi,felmos.Vasalnom nem kell.Ablakpucolás alkalmanként plusz egy óra mert hatalmas üveg felületek vannak.Teraszon kis porszívózás.Van rá jó kis taktikám mit mi után csinálok.A végén plusz porszívózom az egészet az esetlegesen ott maradt szöszök miatt.Szeretem csinalni.
2018. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze ez változó ,mert ha kell bepakolok még a hűtőbe,szekrénybe,kitakarítom ezeket ha épp aktuális.Rendet rakok a ruhás szekrényben is.Visszaviszem a pet palackokat.Elhozom a függönyt kimosni ,vasalni.
2018. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
4 ennyit ennyi idő alatt nem lehet szépen elvégezni, hacsak nem egy gép vagy
2018. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hozzám máris jöhetsz, 80 m2-es ház és nem kell utánunk pakolni.

Ha te a felsoroltakat 2 óra alatt tisztességgel elvégzed, látatlanban a dupláját fizetem, mint amit ott kapsz!

2018. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pörögni kell az biztos!Nem üldögélek.Már három éve járok és nem volt panasz.Az előző lakás kisebb volt de régi,az is kb két óra volt mert macerásabb mint egy vadi új lakást takaritani.Van mikor több két óránál,viszont nincs gyerek a tulajnak szóval simán meg lehet csinálni!
2018. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A sajátunk viszont aaah,mire kész vagyok kezdhetem előről,két gyerek plusz a párom és a macska:D
2018. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Aki szállodákban takarít 20perce van egy garzon méretű apartmanra!
2018. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!