Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom eltüntetni a...

Mivel tudom eltüntetni a Bosch mosógép tetejéről a nyomot hagyó öblítőt?

Figyelt kérdés
A mosógép teteje fehér zománcos(?),és a Lenor öblítő koncentrátom a flakonból kissé kifolyt és nem töröltük rögtön le.Később ezt próbáltam letörölni,ez sikerült is,de a zománcon a sárga folt nem tűnt el.Próbáltam Cif tisztítóval,mosogató szerrel és nem jött le.Hypóval nem mertem hozzá nyulni,mert attól félek,hogy több kárt csinálok,mint hasznot.Lehet,attól a zománc(?) is leválik.
2018. febr. 26. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg enyhén nedves szódabikarbónás szivaccsal!
2018. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem reagál rá!Teljesen beleégett,úgy néz ki...

Köszönöm a válaszodat.

Valami más ötlet....?

2018. febr. 26. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A CIF folyékony mosogatószert kend rá a foltra és hagyd rajta legalább 1 órát, hagyd hatni, aztán mosd le. Ezt többször is megcsinálhatod, szépen halványodni fog.
2018. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elsősorban Domestost tennék rá, szerintem az a tuti, (nem csak törölgetve, hanem rajtahagyva) de gondolom attól is félsz.

Vanish-t próbáld meg, de azt is rajtahagyva.

2018. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Most Vanish-el próbálkozom és 1 órát rajta hagyom, csak nem oldja fel a műanyag zománcot.....
2018. febr. 26. 15:49
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát,a folt ott marad!!!!Ez jobb,mint bármilyen festék! Lehet,hogy szabadalmaztatom......!

Köszi az eddigieket!

2018. febr. 26. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!