Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tegyem szebbé az erkélyem?

Hogyan tegyem szebbé az erkélyem?

Figyelt kérdés
Az erkély nagyon kicsi, először kitakarítanám majd hangulatosabbá szeretném tenni. Vannak dolgok, amik nem túl dekoratívak (kislapát, zacskó, üres cserepek), ezekre milyen tárolási módszereket tudtok? Köszönöm

2018. márc. 25. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Kaphatóak ilyen müanyag rattan tárolók, azokba belehet tenni a nem használt eszközöket, söt ha jól tudom van olyan is amire akár rá is lehet ülni. Sajnos drágák.


Esetleg googlen néztél képeket? Egy pár darab:

[link]

[link]


[link]

2018. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

[link]

A lényeg hogy olcsóbban is megoldható a dolog ha van kreativitásod.


Rattan tároló pad/láda néven megtalálod öket. De szerintem otthon is elkészíthető, kellenek hozzá dolgok, és türelem, meg a tetejére párna ha rá is akarsz ülni.

2018. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezeket a dolgokat a tárolónkban tartom, így nincs szem előtt. Ha nem lenne, akkor én is ebben gondolkoznék, vagy fa ládikában, amibe el lehet süllyeszteni ezeket.

[link]

Nekünk fa balkon bútorunk van és tettünk fel belátásgátlót. Van egy csomó növényem, paradicsomot is ültetek minden évben így alapvetően az erkély egyik fele ebből áll, a korláton muskátlik, a másik oldalon pedig a bútor, ahova minden este kiülünk vacsizni nyáron, vagy csak megiszunk egy-egy pohár bort. :)

Ez is nagyon tetszik, de nálunk ez már sajnos nem fér:

[link]

2018. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Lehet megpróbálok ilyen ládikákat készíteni.(ha valaki próbálkozott már vele, leírná, hogy mi kell hozzá ill. mi a menete?) További szép estét! :)
2018. márc. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!