Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenor öblítő milyen mosószerre...

Lenor öblítő milyen mosószerrel a legtartósabb?

Figyelt kérdés
Anno 2 éve mostam rózsaszín Lenorral és utána több öblítőt és mosószert kipróbáltam. Most vettem elő az akkor Lenorral mosott lepedőt és az egész házban érezni az illatát. Azonban már nem emlékszem a mosószerre, hogy mivel mostam, így tippeket szeretnék, hogy kinek mi vált be, ami mellett tartós volt az öblítő illata.

2018. márc. 31. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

A mostani lenorok iszonyat intenzív illatúak! Nekem a mániám az illat, de ez már nekem is sok :) viszont a régi rózsaszín lenor illata szerintem nem azonos a mostanival. Ahol a régi sárga sem sajnos. Na de hogy érdemben is vàlaszoljak: én már egy éve lassan hogy a lenorokat használtam, legtöbbet az aranyat. Meguntam de erős illatú tényleg mind.

Én most rózsaszín coccolino-t vettem, mert annak tetszett meg az illata. Kellemes, nem tolakodik, mint a lenor. A silánnak nálam nincs illata, csak a levendulásnak, azt viszont nem szeretem.

2018. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj lemaradt. Én ariel kapszival mosok, a colorral. :)
2018. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ariellel vagy persillel mosok, folyékonnyal, mindkettőnél egyformán megmarad az illat. Tényleg nagyon erős illata van a Lenor öblítőknek, de én szeretem.
2018. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
unstoppables gurcit öntsetek hozzá, jó cucc !
2018. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ariellel volt nagyon tartos illata az arany lenornak.


De sajnos az arany lenor illata sem már a régi. Kellemetlen, tomeny gusztustalan illata lett neki

2021. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!